Erken Boşalmada anlık değil kesin çözüm

 


Uzun zamandır tartışılan bir konudur bu. Geciktirici sprey kullanmak mı yoksa geciktirici hap kullanmak mı? Önce geciktirici sprey ya da geciktirici kremleri bir inceleyelim.


Geciktirici Sprey ya da Geciktirici Krem olarak tanımlanan ürünler erken boşalmaya çare oluyor mu? Kısmen evet. Peki nasıl işliyor bu ürünler? Bu ürünler sizin boşalma sebebiniz olan zevk almanızı engelleyerek daha doğrusu penisinizdeki zevk hissini azaltarak sizin daha geç boşalmanızı sağlar. Peki geç boşalmak için daha az hissetmek, daha az zevk almak ne kadar mantıklı? Erken boşalma sorununun çözülmesi için seksten zevk almamak ne kadar mantıklı?Ayrıca bu ürünlerin anlık çözüm sunduğunu, etkisinin sadece kullanıldığı geceden ibaret olduğunu unutmamak lazım. Yani sorununuz çözülmüyor, sadece iğneyle sahaya çıkan bir futbolcu gibi bir ilişki süresinde de olsa zevk alamadan biraz daha uzun süre boşalmadan devam edebiliyorsunuz.Nore Geciktirici Hapta ise durum tamamen farklıdır. Nore Geciktirici hap 2 aylık bir kullanımla, biraz da kendinize dikkat ederek erken boşalma sorununu tamamen ortadan kaldıran %100 bitkisel bir üründür. Hollanda'da üretilen bu ürün artık ülkemizde de satışa sunulacak olup kullananların zevk almasını engellemez, vücudun cinsel gücünü arttırıcı etkisiyle daha fazla zevk almanızı da sağlar. Nore geciktirici hap kullananlar 2 aylık kullanımdan bir ay sonra isterlerse 2 ay daha kullanıma devam edebilir, böylece maksimum performansa ulaşabilirler. Bunun ardından erken boşalma sorununa kesin bir çözüm bulacak, gecelik değil uzun geceler boyunca erken boşalma sizin için bir sorun olmaktan çıkacaktır. Üstelik zevk almaktan vazgeçmeden...

NORE Geciktirici Hap için siparişlerinizi Nore Türkiye adresini ziyaret ederek ya da bilgi@noreturkiye.com adresine mail atarak verebilirsiniz. Siparişleriniz Ocak ayında elinizde olacaktır.

www.noreturkiye.com
www.noregeciktirici.com

Bilgi ve Sorularınız için
bilgi@noreturkiye.com

Yorum Yaz
Arkadaşların Burada !
Arkadaşların Burada !